SPRAWDŹ CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

SERWISANT-OKIEN.PL

Serwis okien, naprawa okien, uszczelnianie okien, serwis drzwi i nie tylko …

naprawa okien warszawa

Najlepszy

SERWIS OKIEN I DRZWI

Powiedz nam w czym tkwi problem, a my znajdziemy najodpowiedniejsze rozwiązanie dla Ciebie

uszczelnianie okien warszawa

Uszczelnianie Okien

Zajmujemy się uszczelnianiem okien PCV, drewnianych i ALU. Kompleksowo wymieniamy uszczelki we wszystkich typach okien znajdujących się na rynku. Zamawiając u nas wymianę uszczelek masz pewność, że użyjemy oryginalnych uszczelek przystosowanych do Twoich okien.

- uszczelnianie okien

naprawa okien warszawa

Naprawa Okien

Zdarza się, że okno ulegnie awarii. Uszkodzeniu mogą ulec zawiasy, elementy odpowiedzialne za uchylanie okna bądź główny element sterujący pracą okuć czyli zasuwnica. Naprawimy każdą usterkę nawet w nietypowym oknie. Sprowadzimy potrzebne części i przywrócimy pełną funkcjonalność okna.

- naprawa okien
- regulacja okien

serwis okien przesuwnych warszawa

Serwis Okien Przesuwnych

Przegląd sezonowy, naprawa lub regulacja okien przesuwnych typu HS oraz HKS / PSK to jedna z najtrudniejszych usług jaką wykonujemy. Specjalizujemy się w wszelkich naprawach okien przesuwanych. Wymiana okuć obwiedniowych, wymiana lub naprawa systemów jezdnych oraz korekta geometrii okien przesuwnych.

- serwis okien przesuwnych

wymiana szyb warszawa

Wymiana Szyb

Zajmujemy się kompleksową wymianą pakietów szybowych we wszystkich rodzajach okien PCV, drewnianych i ALU oraz we wszystkich rodzajach fasad w budynkach całoszklanych. Współpracujemy z największymi producentami pakietów szybowych w Polsce i Europie. Wykonamy dla Ciebie pakiet szybowy jakiego potrzebujesz.

- wymiana szyb
- wymiana pakietów szybowych

montaż nawiewników okiennych

Montaż Nawiewników

Zajmujemy się również montażem nawiewników okiennych we wszystkich typach okien. Doradzimy, dobierzemy i zamontujemy nawiewnik okienny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz do Twoich pomieszczeń. W ofercie posiadamy nawiewniki okienne manualne, ciśnieniowe, higrosterowana oraz hybrydowe.

- montaż nawiewników okiennych

serwis drzwi aluminiowych

Naprawa Drzwi

Serwis i naprawa drzwi aluminiowych i PCV - drzwi profilowych. Jedną z naszych specjalizacji jest naprawa drzwi aluminiowych tzw. sklepowych. Uszkodzone lub wyrwane zawiasy wymienimy na nowe, ustawimy lub wymienimy samozamykacz, zamontujemy pochwyt i odbojniki. Kompleksowo zajmiemy się Twoimi drzwiami.

- naprawa drzwi

Gwarancja jakości

Pisemna Gwarancja

Na wykonywane przez nas usługi udzielamy 24 miesięcznej pisemnej gwarancji

Ubezpieczenie

Twój spokój

Jesteśmy ubezpieczeni. Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC Firmowe i ponosimy odpowiedzialność za powierzone nam mienie – nawet do 100 000 zł

Bądź pewny

Największy atut

Umawiając się z naszym serwisantem od okien, masz pewność, że wizyta się odbędzie w wyznaczonym terminie. My po prostu nie nawalamy !

gwarancja na serwis okien
ubezpieczenie serwis okien

Ty Masz pytanie

My Mamy odpowiedzi

Gdy klamka w Twoim oknie zaczęła obracać się o 360 stopni oznacza to, iż uszkodzeniu uległa zasuwnica okienna – główny element sterujący okuciami okiennymi, występujący w okuciach każdego producenta. Oczywiście nie oznacza to konieczności wymiany całego okna, wystarczy wymienić uszkodzony element. Większość tego typu usterek naprawiamy natychmiastowo. Przeciętny czas naprawy to od 30 do 90 minut. Koszt uzależniony jest od modelu oraz producenta zasuwnicy. Jeżeli chcesz poznać szczegółową ofertę dotyczącą Twojego okna – skontaktuj się z nami.

Powyższa sytuacja jest dosyć często spotykaną usterką w funkcjonowaniu okna, choć może mieć wiele przyczyn oraz rozwiązań my wszystkie znamy. Nasz serwisant przyjedzie i upora się z problemem w mniej niż godzinę.

Jedna z popularniejszych usterek tzw. sezonu letniego. W zależności od typu okuć czas naprawy to 30 – 45 minut. Szczegóły cenowe poznasz dzwoniąc do nas. Odpowiadając na kilka pytań dotyczących Twoich okien na naszej infolinii będziemy w stanie określić jaki to system okuciowy i podać Ci cenę naprawy okna.

Często spotykane uszkodzenie okna w nowym budownictwie. 

Nawet najpoważniej wyglądające wyrwanie zawiasu da się naprawić. Dysponujemy zawiasami nominalnymi doprzylgowymi i zawiasami dowrębowymi. Znajdziemy rozwiązanie i szybko zamontujemy odpowiedni zawias do Twojego okna.

Jeżeli w Twoim domu występują problemy z wentylacją, bardzo często dochodzi do sytuacji gdy, zarząd wspólnoty mieszkaniowej nakazuje montaż nawiewników okiennych. Nasi fachowcy pomogą dobrać odpowiedni nawiewnik okienny do Twoich potrzeb. 

Często spotykanym problemem w okresie jesienno zimowym są parujące szyby w oknie. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest niewłaściwa wentylacja. Świetnym rozwiązaniem tego problemu jest montaż nawiewników higrosterowanych. Nawiewnik automatycznie wyreguluje wilgotność powietrza w pomieszczeniu w sposób zapewniający komfort użytkowania pomieszczenia oraz zagwarantuje suche szyby.

Współpracujemy z najlepszymi producentami pakietów szybowych w Polsce. Jesteśmy w stanie wykonać pakiet szybowy o dowolnej budowie i dowolnym wymiarze. Wymieniamy szyby w oknach PCV, drewnianych i aluminiowych wszystkich typów. 

Samozamykacz bardzo często jest błędnie ustawiony lub źle wyregulowany. Zajmujemy się poprawami montażu samozamykaczy, regulacją i ustawieniem samozamykaczy a w razie konieczności ich wymianą 

POTRZEBUJESZ SERWISU OKIEN

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE

serwis okien warszawa