SERWISANT-OKIEN.PL

SPRAWDŹ KIM JESTEŚMY

Co nas wyróżnia. Dlaczego warto nam zaufać. 

Serwis okien PCV najlepszy w mieście !

serwisant-okien.pl

Świadczymy usługi idealnie dopasowane

serwisant-okien.pl jest nowym projektem firmy Sky-Soft Polska – lidera w serwisie okien i drzwi w Polsce. Korzystając z wieloletniego doświadczenia serwisu okien, stworzyliśmy projekt odzwierciedlający potrzeby stołecznego rynku w naprawie okien. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, jako jedyni, dopasowujemy naszą ofertę dla każdego Klienta indywidualnie, poczynając od zakresu wykonywanych usług, kończąc na dopasowaniu idealnego terminu realizacji zlecenia.

Na stronie serwisant-okien.pl znajdziesz najpotrzebniejsze dane kontaktowe do naszego serwisu okien, przydatne informacje dotyczące funkcjonowania okuć okiennych oraz opisy najpopularniejszych usterek z jakimi możesz się napotkać w swoich oknach. Poprzez naszą stronę, używając formularza kontaktowego możesz umówić się na naprawę okna, przegląd lub na kompleksowe uszczelnianie okien wraz z wymianą uszczelek.

Zajmujemy się tym od lat !

Wszyscy nasi Serwisanci posiadają minimum 5 letnie doświadczenie w naprawie okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Znakomita większość ponad 10 letnie. 
Dysponujemy jedno i dwuosobowymi ekipami serwisowymi obsługującymi naszych Klientów na terenie Warszawy i okolic. W szczególnych i wymagających przypadkach możemy wysłać do Klienta nawet 10 fachowców jednocześnie. Gwarantuje to szybkie i rzetelne wykonanie usługi serwisu okien nawet w największych firmach i instytucjach.

Jako jedyny serwis okien PCV i nie tylko, posiadamy duże zaplecze magazynowe części zamiennych, co przekłada się na szybką realizację napraw okien nawet tych mniej typowych.

Realizujemy również usługę Pogotowie Okienne czyli bardzo szybkie naprawy okien w nagłych przypadkach.

regulacja okien warszawa

Nie przestajemy się uczyć

Regularnie bierzemy udział w szkoleniach dla serwisantów okien organizowanych przez największych producentów okuć okiennych na świecie.

Nie osiadamy na laurach

Jesteśmy nie tylko najlepszym serwisem okien i drzwi lecz również jako członek Sky-Soft Polska jesteśmy również największą firmą serwisową od okien i drzwi w regionie.

Naprawimy każde okno

Dysponując najlepszymi fachowcami w Polsce jesteśmy w stanie naprawić każde okno PCV, drewniane i aluminiowe – również te najbardziej nietypowe.

Sprowadzamy części Zamienne

z całego świata. Nasi klienci posiadają czasem okna z którymi, pomimo wieloletniego doświadczenia, spotykamy się po raz pierwszy. Zawsze znajdujemy odpowiednie rozwiązanie i potrzebne części zamienne – Zawsze !

Serwis okien Warszawa

Wierzymy w naszą misję

Jesteśmy firmą zajmującą się serwisem okien i drzwi. Dbamy o nie, serwisujemy, naprawiamy.

Nie sprzedajemy i nie montujemy okien i drzwi gdyż uważamy że byłby to swojaki konflikt interesów i jako firma nie mogli byśmy być wiarygodni i rzetelni wobec swoich Klientów.

POTRZEBUJESZ SERWISU OKIEN

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE
MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ !

serwis okien warszawa