Gwiżdże ? Wieje ?

USZCZELNIANIE OKIEN

to usługa której potrzebujesz

uszczelnianie okien

Wymiana Uszczelek

Uszczelnianie okien

Uszczelnianie okien czy też wymiana uszczelek okiennych to czynność którą każdy powinien okresowo wykonywać aby zapewnić szczelność, komfort oraz pełną funkcjonalność okien.

Regulacja i uszczelnianie okien Warszawa i okolice.

uszczelnianie okien PCV warszawa

Uszczelnianie okien PCV

W nowoczesnych oknach wykonanych z PCV zastosowane są uszczelki EPDM*. Uszczelki te posiadają bardzo dobre właściwości termiczne i hydrofobowe ale nie są wieczne.
Żywotność uszczelki w zamontowanym i używanym oknie to, w zależności od wielu czynników, około 6 do 8 lat. Po tym czasie należy wymienić uszczelki na nowe aby zapewnić szczelność oraz funkcjonalność okien PCV.
Zużyte i twarde uszczelki nie tylko niekorzystnie wpływają na szczelność okien lecz również powodują zwiększone naprężenia na okuciach okiennych co może skutkować poważną awarią i kosztowną naprawą okna.
Wykonując usługę uszczelniania okien PCV / wymiany uszczelek w oknach PCV używamy tylko oryginalnych uszczelek stosowanych przez producentów okien - czyli uszczelkę wymieniamy na dokładnie taką jaka była w nowym oknie.

Interesuje Cię:
- uszczelnianie okien PCV

Zadzwoń do nas !

uszczelnianie okien drewnianych warszawa

Uszczelnianie okien drewnianych

W oknach drewnianych nowego typu stosowane są uszczelki gumowe oraz uszczelki pianowo-poliuretanowe. Ten drugi typ uszczelek do okien drewnianych nie powoduje powstawania mostków termicznych. Żywotność uszczelek okiennych w oknach drewnianych jest znacznie niższa niż w oknach PCV i wynosi 4 do 6 lat. Tak jak w oknach PCV zużyte uszczelki nie tylko niekorzystnie wpływają na komfort termiczny w pomieszczeniu ale również destrukcyjnie na okucia okienne oraz i ostatecznie powodują wypaczanie się ram i skrzydeł okiennych.
Jako że podchodzimy do tematu bardzo poważnie, naszym Klientom zawsze montujemy uszczelki pianowo-poliuretanowe. Jest to produkt najwyższej jakości, wielokrotnie sprawdzający się we wszystkich oknach którymi się opiekujemy.
Uszczelkę dobieramy pod względem wymogu ramiaka danego okna oraz pod względem kolorystycznym.

Interesuje Cię:
- uszczelnianie okien drewnianych

Zadzwoń do nas !

uszczelnianie okien aluminiowych warszawa

Uszczelnianie okien aluminiowych

W oknach aluminiowych zastosowanie mają jak w oknach z PCV uszczelki wykonane z gumy EPDM* o podwyższonej żywotności. Żywotność uszczelek w oknach aluminiowych jest znacznie wyższa niż w oknach PCV i drewnianych i wynosi nawet do 20 lat. Fakt ten bierze się stąd, iż kształt profili aluminiowych jest tak skonstruowany aby uszczelki jak najmniej się zużywały.
Wymieniamy i uszczelniamy okna aluminiowe wszystkich typów i producentów, natomiast z uwagi na ilość modeli okien bardzo często zamawiamy uszczelki dla konkretnego klienta co wydłuża termin realizacji nawet do kilku tygodni.
Każda wymieniana uszczelka w oknie aluminiowym jest dokładnie takim samym produktem jaki był stosowany podczas produkcji okna.

Interesuje Cię:
- uszczelnianie okien aluminiowych

Zadzwoń do nas !

POTRZEBUJESZ SERWISU OKIEN

ZADZWOŃ, NAPISZ LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ !

serwis okien warszawa